neuMoisture

neuMoisture

Doplňuje • Obnovuje • Obohacuje

Vytvořeno pro suché a chemicky poškozené vlasy.

Doplněním ztracené vlhkosti hydratuje žíznivé vlasy. Tyto produkty jsou ideální pro suché, poškozené vlasy a pomáhají vyrovnávat vlhkost a chránit barvu. Díky beztížné vlhkosti jsou vlasy hydratované a lépe ovladatelné.

Vůně je získávána z čistých esenciálních olejů z levandule, mandarinky a vanilky.

Shampoo

Doplňuje

Šetrná, bezsulfátová receptura s UV Guard™ čistí vlasy, aniž by odstraňovala jejich přirozenou vlhkost.

Luxusně bohatá krémová pěna vyživuje vlasy, obnovuje rovnováhu vlhkosti, chrání před atmosférickou vlhkostí a zanechává vlasy hebké a hladké.

 

Condition

Obnovuje

Hydratací nabitý kondicionér zanechává vlasy měkké, hebké a ovladatelnější.

Receptura s UV Guard™ pomáhá uzamykat vlhkost a tím jí odolávat.

Vyhlazuje a redukuje poškození způsobená česáním a tepelným stylingem.

Intensive Masque

Výživné hydratační ošetření transformuje vlasy obnovením vlhkosti pro zlepšení textury. Zanechává je hebčí, měkkčí a plné lesku.

Díky komplexu rostlinných extraktů a esenciálních olejů Phyto Colour Complex™ maximalizuje odstín, živost a trvanlivost barvy, zatímco Phyto UV Shield™, exkluzivní směs rostlinných živin, chrání barvu před UVA a UVB oxidací.

Instant Fix

Lehký ochranný sprej nabitý hydratací, proteiny a vitamíny opravuje, obnovuje a revitalizuje vlasy jako nikdy předtím. Rozplétá, hydratuje, krotí, připravuje, opravuje a chrání vlasy, čímž vytváří neuvěřitelnou hebkost, ovladatelnost a zářivý lesk. Skvělý pro všechny typy vlasů, oživuje barvené, chemicky ošetřené, suché, poškozené vlasy, zaceluje roztřepené konečky a chrání kutikulu. Nastříkejte na vlasy před jejich závěrečnou úpravou nebo použijte na suché vlasy pro větší tepelnou ochranu.