neuStyling

neuStyling

Objem Re-styling Ochrana Měkkost Definice Zdvih • Kontrola Tvar

Vhodné pro všechny typy vlasů.

Vytvořte jakýkoliv myslitelný účes. Spolu s antistatickými, vlhku odolnými a vodě rozpustnými vlastnostmi poskytuje každý produkt i tepelnou ochranu a zpevnění. Široké spektrum stylingových produktů vám pomůže připravit, podpořit, osvěžit nebo dokončit jakýkoliv účes.

Blow Dry Lotion

Chrání

Nezatěžující receptura zajišťuje jakékoliv foukané zpevnění, ovladatelnost a ochranu. Vlasy jsou hebké, měkké a lesklé. Pomáhá předcházet poškozením v důsledku stylingu a používání tepelných nástrojů. Obohacená receptura zklidňuje vlasy a kontroluje frizz.

Smoothing Crème

Měkkost

Unikátní krém uzamyká vlhkost a dodává beztížný lesk. Krotí a vyhlazuje frizz a létající vlásky. Poskytuje tepelnou ochranu a odolnost proti vlhkosti. Zanechává vlasy hedvábně hebké a dodává zdravý, přirozený lesk.

Mousse

Zdvih

Objem dodávající receptura poskytuje dlouhotrvající podporu, kontrolu a plnost.

Opečovává a dodává extra zpevnění.

Texturizer

Re-styling

Flexibilní vlákno dodává jednoduše přestylovatelnou definici a texturu. Nemastná, lehká receptura vytváří definici, kterou lze snadno přetvarovat.

Formuje, zpevňuje, redukuje frizz a dodává lesk.

Clay

Definuje * Tvaruje

Tvarovatelný, poddajný styler dodává texturu s mírným zpevněním a trvalou kontrolou.
Nemastné složení pomáhá vytvářet objem, definici a tvar s přirozeným leskem.

Extender

Re-styling

Nezatěžující, osvěžující sprej šetří drahocenný čas tím, že vám bez problému pomůže obnovit nebo přestylovat účes.

Rozprašte na suché vlasy pro obnovení Vašeho oblíbeného účesu pomocí tepelných nástrojů.

Gelée

Objem

Podpora účesu, která vás nezklame.

Nezatěžující gel dodává vlasům objem a hustotu. Ideální pro foukané, nabízí ovladatelnost a flexibilní kontrolu. Bezalkoholová receptura poskytuje účesu celodenní střední podporu a zpevnění.

Díky komplexu rostlinných extraktů a esenciálních olejů Phyto Colour Complex™ maximalizuje odstín, živost a trvanlivost barvy, zatímco Phyto UV Shield™, exkluzivní směs rostlinných živin, chrání barvu před UVA a UVB oxidací.

Rozplétá, vyhlazuje a pomáhá redukovat poškození způsobená česáním a tepelným stylingem.

Firm Hold Gel

Tvar

Tento úžasně silně zpevňující gel poskytuje účesu podporu s maximálním leskem. Dodává dlouhotrvající, flexibilní kontrolu a celodenní zpevnění.

Díky komplexu rostlinných extraktů a esenciálních olejů Phyto Colour Complex™ maximalizuje odstín, živost a trvanlivost barvy, zatímco Phyto UV Shield™, exkluzivní směs rostlinných živin, chrání barvu před UVA a UVB oxidací.

Ve vodě rozpustná receptura, která nevločkovatí, neobsahuje žádný škodlivý alkohol, který vlasy často vysušuje.

Pomade

Kontrola

Vysoce lesklý styler formuje, tvaruje a uhlazuje vlasy. Skvělý pro zpevnění a tvarování všech typů vlasů. Nanášejte na mokré nebo suché vlasy pro vytvoření textury s leskem.