neuVolume

neuVolume

Plnost • Hustota • Opora

Vytvořeno pro všechny typy vlasů, které potřebují dodat objem.

Spolu s ochranou barvy dodává vlasům plnost a pohyb. Každý produkt vytváří dlouhotrvající plnost a objem, aniž by vlasy zatěžoval. Zanechává vlasy hustější a plnější.

Vůni poskytují čisté esenciální oleje z vanilky, bílého fenyklu a pačuli.

Shampoo

Plnost

Šetrná, bezsulfátová receptura s UV Guard™ čistí a dodává nezatěžující objem. Vlasy jsou silnější, plnější a antistatické. Posiluje, rozplétá, změkčuje a pomáhá kontrolovat létající vlásky. Dává vlasům rozměr a dodatečný lesk.

 

Condition

Hustota

Nezatěžující kondicionér dodává rozměr, aniž by vlasy zatěžoval. Receptura s UV Guard™ prodlužící trvanlivost barvy poskytuje dlouhotrvající objem, rozplétá a udržuje vlasy měkké, hebké a plné.

Blow Out Mist

Opora

Lehký objemový sprej dodává plnost a oporu jakékoliv struktuře vlasů. Dodává vlasům dlouhotrvající objem, pružnost a lesk.

Poskytuje měkký objem a tepelnou ochranu. Jednoduše rozptylte do délek a konečků vlhkých vlasů a vyfoukejte pro celodenní objem a pohyb.

Receptura prodlužující trvanlivost barvy s UV GUARD™ dodává dlouhotrvající objem a zvýšený lesk.

Surf Lotion

Opora

Toto objemové mléko dodává vlasům texturu, objem a přirozený pohyb.

Díky komplexu rostlinných extraktů a esenciálních olejů Phyto Colour Complex™ maximalizuje odstín, živost a trvanlivost barvy, zatímco Phyto UV Shield™, exkluzivní směs rostlinných živin, chrání barvu před UVA a UVB oxidací.

Toto jedinečné barvostálé, ve vodě rozpustné mléko bez alkoholu umožňuje tvarovat zdravé, objemné plážové vlny.