O nás

Naše cesta

Objevte udržitelnou krásu

Každý z nás má příběh, zkušenost, osobní zjevení a „aha“ okamžiky, které navždy ovlivní náš život, způsob stravování a naše volby.

Přidejte se k nám na cestě… přinášející krásu, zdraví a pohodu vlasům… a našim životům.

 

 

 

 

 

 

Naše poslání

Úžasně krásné, zdravé vlasy

Zdravé vlasy jsou nádherné vlasy. NEUMA vám nyní přináší krásné vlasy bez obětí a kompromisu.

Založena na kráse, zdraví a udržitelnosti – naše filozofie je stejně jednoduchá jako naše srdce. NEUMA dokazuje, že vlasová péče na profesionální úrovni, zdraví a udržitelnost se nemusí vzájemně vylučovat.

ŽÁDNÉ syntetické parfemace, sulfáty, parabeny, 1,4-dioxan, ftaláty, lepek, neurotoxiny, sloučeniny hliníku, glykoly, zdroje formaldehydu, močovina, karcinogeny ani látky znečišťující životní prostředí – jednoduše a upřímně udržitelná značka.

  • Obnovitelné, prospěšné a barvostálé ingredience na rostlinné bázi,
  • certifikované organické extrakty,
  • 95 % lahviček z recyklovaného materiálu,
  • certifikace na 100 % využití větrné energie,
  • 100% recyklovaná lepenka,
  • vegan,
  • žádné testování na zvířatech.

Nabízíme komplexní koncept, který přináší neskutečné výsledky – NEUMA pro vlasy, které se cítí i vypadají lépe.

 

 

 

 

 

 

Náš závazek

Protože na všem záleží

Udržitelnost je postmoderním výrazem pro morálku – rozhodnutí, která podporují zdravou ekonomiku, společnost a životní prostředí – měnící naši společnost a organizace tak, aby byly schopny žít v souladu s přírodou. Budoucí generace jsou závislé na tom, jak budeme my pečovat o vše kolem nás, aby naopak ony nemusely platit za naši současnou činnost anebo hůře nečinnost.

Součástí tohoto řešení je i NEUMA – prověřujeme každou chemickou složku, poskytujeme úplné informace o přísadách, neschováváme se za slova jako “parfemace“, pro výrobu využíváme čistou energii a principy zelené chemie, omezujeme obalový materiál, zvyšujeme používání recyklovaného odpadu a používáme materiály, které jsou dále recyklovatelné, navrhujeme obaly a marketingové materiály pro opětovné použití, spolupracujeme s dodavateli, kteří používají obnovitelnou energii a podporují fair trade.

V NEUMA věříme, že organicky čisté materiály, udržitelné podnikání a politika globálního podnikového občanství v dlouhodobém měřítku svět skutečně změní. Takto jsme se rozhodli, protože si stejně jako vy myslíme, že je to ta správná věc.

V přírodě nic neexistuje izolovaně, vše je součástí celku. Vše má nějakou souvislost. To samé platí pro NEUMA… Všechno je zde vzájemně propojeno. NEUMA přináší krásu, zdraví a pohodu vlasům.

 

 

 

 

 

Náš rozdíl

Zdravější • Vlasy • Svět

NEUMA obsahuje ingredience, které především neškodí – protože stejně jako vám i nám záleží na Zemi i vlasech.

ŽÁDNÉ syntetické parfemace, sulfáty, parabeny, 1,4-dioxan, ftaláty, lepek, neurotoxiny, sloučeniny hliníku, glykoly, zdroje formaldehydu, močovina, karcinogeny ani látky znečišťující životní prostředí.

BEZ syntetických parfemací. NEUMA používá esenciální oleje, aby pohladily vaše smysly a přitom nabily vaše vlasy životem, pohybem a zdravým leskem. NEUMA používá přírodní blahodárné aromatické esence vytvořené a extrahované z živých rostlin.

Proč používáme esenciální oleje místo syntetických parfemací? Slovo “parfemace” (ve složení produktů (Ingredients) uváděné jako „fragrance“) skrývá kolem 5 000 známých chemických látek. Některé z nich jsou známé karcinogeny, neurotoxiny, spouštěče astmatu apod.. Díky výhradnímu používání zdravých esenciálních olejů může být NEUMA opravdu transparentní a uvádět na svých lahvičkách každou jednotlivou ingredienci obsaženou v našich produktech.

Receptury NEUMA obsahují také vlastní systém ochrany barvy. Phyto Colour Complex™ je šetrný, bezsulfátový, povrchově aktivní systém rostlinného původu, který z vlasů odstraňuje znečišťující látky z okolí a chrání tak před oxidací barvy. Maximalizuje sytost odstínu, jiskru a trvanlivost barvy, zatímco obnovuje přirozené zdraví a lesk.

Phyto UV Shield™ je vlastní směs z certifikovaných organických rostlinných extraktů, která zlepšuje odstín, odraz světla a jiskru barvy. Spolu s esenciálními oleji chrání barvu před UVA, UVB oxidací. NEUMA pomáhá léčit a chránit vlasy, udržovat živé barvy – zanechává je měkké, hedvábně hladké a plné lesku.

 

 

 

 

 

Náš slib

Krása & udržitelnost

1-Renewable Synthetics Full Disclosure Vegan Not Tested on Animals Environmentally Responsible HDPE Recycle Wind Power Offset Vendors

 

 

UDRŽUJE ZDRAVÍ,
KRÁSU I BARVU.