E-SHOP

NEUMA products

Informace

Kudrnaté vlasy. Na světě snad není žena, která by nechtěla být alespoň chvíli kudrnatá. Jaké to je ale pro ty, kteří se takovou hřívou pyšní? 

Stavba a struktura vlnitých a kudrnatých vlasů má za následek, že jsou sušší. Aby byly lesklé, definované a na svém místě, je potřeba jim potřebnou hydrataci dodávat kvalitní péči. My doporučujeme hydratační masku neuMoisture intensive masque.

Jak ji používat?

Do mokrých vlasů aplikujte vhodné množství – například husté vlasy po ramena potřebují dvě velké polévkové lžíce produktu. 

Do čerstvě umytých mokrých vlasů masku od konečků zapracujeme, rozčešeme a necháme působit 10–15 minut. Po umytí nezapomeňte na kondicionér, který nám vlas opět krásně uzavře. Pokud nevíte, proč používat kondicionér, přečtěte si náš článek Mýt či nemýt, ve kterém jsme se na toto téma rozepsali. 

Neuma.cz | blog 6

neuMoisture intensive masque probudí vaše kudrny k životu

Pak už stačí zvolit vhodný styling a vlasy přes difuzér nastylovat. Kudrnaté vlasy milují styling v podobě neuStyling gelée a neuStyling smoothing cream. 

Maska nejen dodává suchým vlasům potřebnou hydrataci, ale uzamyká vlkhost uvnitř vlasu a tím zabraňuje frizzu. Zlepšuje celkový stav vlasů, jejich sílu a usnadňuje jejich ovladatelnost. 

Čím se tato maska chlubí ve svém složení?

  • Bambucké máslo: přirozeně absorbuje UVB záření, čímž chrání barvu a brání ztrátě vlhkosti,
  • výtažek z řebříčku: chrání vlasy před tepelným poškozením a obnovuje pružnost, 
  • jojobové estery: zjemňují, zklidňují a opečovávají vlasy a dodávají lesk, 
  • výtažek z hroznových semínek: jako antioxidant chrání vlasy před škodlivým UV zářením.

 

Ikonická je pro NEUMU vůně, kterou získáváme z čistých esenciálních olejů. Během hydratačního rituálu vás bude těšit vůně levandule, mandarinky, růže, bergamotu a vanilky. 

1

NEUMA profesionálové mají k dispozici celý vzdělávací systém the ~ academy. S NEUMA přenesete svoje řemeslo o úroveň výš.