E-SHOP

Příběh

Příběh značky

Výsledek bez kompromisů

Věříme, že profesionální výkon, zdraví a udržitelnost se vzájemně nevylučují. Neměli byste obětovat jedno na úkor druhého. S NEUMA produkty to naštěstí nikdy dělat nemusíte. Zavázali jsme se k výkonu prostřednictvím čistých inovací. V produktech se nejen nevyskytují potenciálně škodlivé přísady, ale naopak zde naleznete pouze receptury poháněné směsí rostlinných složek získaných na základě zelené vědy, které přinášejí nebývalé výsledky.

Etická, udržitelná,
100% transparentní

V naší cestě za bezpečnější krásou jsme se spojili s předními vědci a vytvořili 100% veganskou, bezlepkovou, vysoce funkční recepturu, ze které můžete mít dobrý pocit. NEUMA je zde pro jakýkoliv styl kohokoliv z nás. Každá z našich řad cílí na specifické potřeby péče o vaše vlasy, které zanechává neuvěřitelně měkké, lesklé, zdravé a zářivé.

Přinášíme změnu

Je to ona delikátní synergie mezi přírodou a vědou, která pohání duši NEUMA a posouvá naše hranice, abychom mohli být těmi nejlepšími pro sebe navzájem i pro náš svět. Každý den se snažíme změnit svět k lepšímu.

Filantropický dosah

Podporujeme neziskovou organizaci Trees for the Future, kdy za každý produkt zasadíme jeden strom. Jsme také hrdým partnerem organizace 1% for the Planet, proto 1 % z našeho obratu věnujeme ekologickým iniciativám.

Výroba

Naše lahvičky jsou ze 100 % vyrobeny z recyklovaných materiálů a jsou také 100% recyklovatelné. Pomáháme tak zamezit nárůstu odpadu na skládkách a v oceánech. Prostřednictvím offsetových programů mohou být naše výrobní závody ze 100 % poháněny energií produkovanou z větrných elektráren. Podporujeme procesy bez použití papíru, a kdykoliv je to možné, používáme při balení a zasílání recyklované materiály. Spolupracujeme s podobně smýšlejícími obchodníky, pro které je udržitelnost prioritou.

Komunita

Naší komunitě kadeřníků nabízíme exkluzivní programy, propagační akce a další příležitosti k rozvoji podnikání, díky kterým může vaše firma stále vzkvétat. Pro rozvoj vašich dovedností a inspiraci vašeho umu zároveň nabízíme výjimečné profesní vzdělávání v the ~ academy. Vašim zákazníkům nabízíme produkty pro uvědomělou péči o vlasy, které skutečně fungují. A fungují bez jakýchkoliv kompromisů!

Otevřeně čistá

NEUMA se zřekla použití kterékoliv z více než 15 různých ingrediencí, které jsou běžně známy jako karcinogeny, endokrinní disruptory, látky senzibilující kůži či látky znečišťující životní prostředí. Držíme se dále od umělých barviv* a nikdy netestujeme na zvířatech. Vše je zcela transparentní. 

Vše, co lahvička obsahuje, uvádíme na etiketě.

Hrdě se obejdeme bez těchto přísad

1

NEUMA profesionálové mají k dispozici celý vzdělávací systém the ~ academy. S NEUMA přenesete svoje řemeslo o úroveň výš.