E-SHOP

NEUMA team

Informace

Psát blog o produktech, které každý den používám je skoro hračka. Jak vám ale nejlépe zprostředkovat pocity a zkušenosti ostatních NEUMA klientů?

Vlastně velmi jednoduše. Potkala jsem se s Ester. Její kadeřnice používá NEUMA a tak ji jednou vyzkoušela i ona. A už u ní zůstala.

 

První důvod, který Ester zmínila, je ekologie. Je i vaše srdce zelené? Potom to může být právě NEUMA, která uspokojí jak vaše přesvědčení, tak vaše vlasy.

Co si Ester myslí o NEUMA?

„Myslím si, že je důležitý být zodpovědný k planetě. Jsem ráda, že se konečně spojily pro mě důležitý věci. NEUMA funguje, voní a je ekologická. Nemusím dělat žádný kompromisy. Sympatický je mi i to, že lahvičky jsou recyklovaný a recyklovatelný. My samy s Josefínou (značka Esterajosefina), když děláme potisky na trička, používáme ekologické barvy, vše vyrábíme v Česku, takže tento zodpovědný přístup k naší planetě mi je velmi blízký.”


Co když se ale rozhodujete podle kvality produktů a vaše vlasy jsou prostě na prvním místě? I vy jste tu správně. NEUMA dokazuje, že vlasová péče na profesionální úrovni se nemusí vzájemně vylučovat s udržitelností.

„Nejdůležitější je, že jsou moje vlasy zdravý. Jsem dlouhodobě spokojená. To, že jsem často líčená a česaná, jsem musela vlasům vynahrazovat a regenerovat je. Tady mám konstantní péči a kvalitu a i maskérky se mě ptají, co používám, že mám vlasy tak pevný a hezký.“

1

NEUMA profesionálové mají k dispozici celý vzdělávací systém the ~ academy. S NEUMA přenesete svoje řemeslo o úroveň výš.