E-SHOP

Určeno pro jemné nebo křehké vlasy nebo pro všechny, kteří potřebují získat objem. Díky kokosovému a avokádovému oleji dodává NEU VOLUME® vlasům beztížnou hydrataci, objem, pružnost a lesk.

NEU VOLUME® SHAMPOO

Šetrná bezsulfátová* receptura vlasy čistí a bez jakékoliv zátěže jim dodává lehký objem. Vlasy posiluje, uhlazuje a rozplétá, přičemž jim dodává definici a lesk. Vlasy jsou pocitově objemnější, plnější a neelektrizují.
POUŽITÍ

Napěňte a opláchněte.

VÝHODY

Bezsulfátová*, ve vodě rozpustná pěnidla získaná z kokosu pro to nejšetrnější možné čištění. Ultralehká receptura, která nezatěžuje vlasy. Pomáhá vlasy posílit a dodat jim vlhkost Minimalizuje lámavost. Potlačuje statickou energii a poletující vlasy. Chrání vlasy před vyblednutím a poškozením v důsledku tepla.

KLÍČOVÉ SLOŽKY

Kokosový výtažek vlasy uhlazuje a zjemňuje. Slunečnicový olej chrání před blednutím, dodává vlasům lesk a chrání je před poškozením teplem. Bambucké máslo dodává vlasům nezbytnou vlhkost a uhlazuje jejich povrch.
*Neobsahuje sulfátové povrchově aktivní látky (SLS, SLES, ALS, ALES).

AROMA

Fenykl, ylang ylang, pačuli, vanilka.

NEU VOLUME® CONDITIONER

Ultralehký kondicionér dodává vlasům tvarovou paměť a definici bez jakékoliv zátěže. Vlasy mají dlouhotrvající objem, snáze se rozčesávají a zůstávají měkké, hebké a plné objemu.
POUŽITÍ

Po umytí neuVolume shampoo® naneste důkladně na vlasy. Uvolněte se, počkejte minutu a opláchněte.

VÝHODY

Ultralehká receptura vlasy nezatěžuje. Vlasy posiluje, dodává jim vlhkost a omezuje lámavost. Pomáhá vlasy chránit před vyblednutím a poškozením teplem.

KLÍČOVÉ SLOŽKY

Tapiokový škrob vlasy uhlazuje, zjemňuje, dodává jim plnost a pružnost. Zeleninový protein vlasy posiluje a zároveň jim dodává lesk. Výtažek z granátového jablka je přírodním antioxidantem, který vlasy uhlazuje, chrání před volnými radikály a prodlužuje životnost barvy.

AROMA

Fenykl, ylang ylang, pačuli, vanilka.

NEU VOLUME® STYLING SPRAY

Poskytuje dlouhotrvající objem, pružnost a lesk. Tento víceúčelový sprej pro zvětšení objemu dodává plnost a podporu účesu. 

POUŽITÍ

Nastříkejte na čisté, vlhké vlasy před fénováním nebo tepelným stylingem. Upravte podle potřeby.

VÝHODY

Beztížný posilovač objemu. Dodává objem a pružnost. Zabraňuje ztrátě vlhkosti. Pomáhá uzavřít kutikulu a zároveň dodává tepelnou ochranu.

KLÍČOVÉ SLOŽKY

Kokosový olej hydratuje a vyživuje vlasy a zároveň usnadňuje jejich rozčesávání. Avokádový olej je hloubkově vyživující, snadno se rozčesává, takže nezanechává vlasy těžké ani mastné.

FIXACE: 2 | LESK: 3
AROMA

Modrá šalvěj, mandarinka, pačuli a vanilka.

1

NEUMA profesionálové mají k dispozici celý vzdělávací systém the ~ academy. S NEUMA přenesete svoje řemeslo o úroveň výš.