E-SHOP

Kolekce RE NEU je určena pro všechny typy vlasů, které potřebují čerstvý začátek. Tyto nepostradatelné produkty osvěžují, revitalizují a obnovují rovnováhu vlasů a vlasové pokožky, přičemž nabízejí nezatěžující vlhkost a chrání před vlivy životního prostředí.

RE NEU® SHAMPOO

Šetrná čisticí receptura bez sulfátů* odstraňuje nánosy produktů, minerálů a jiných okolních škodlivin a zanechává tak vlasy svěží.
POUŽITÍ

Napěňte a opláchněte pro čištění a odstranění reziduí.

VLASTNOSTI

Bezsulfátová*, ve vodě rozpustná pěnidla získaná z kokosu pro to nejšetrnější možné čištění. Osvěžuje a pomáhá odstranit zbytky produktů, aniž by vysušoval. Podporuje objem a dodává lesk. Pomáhá chránit před šisováním a poškozením teplem. Beztížná receptura, vhodná pro všechny typy vlasů a vlasové pokožky. Vyživuje a podporuje zdravou pokožku hlavy.

KLÍČOVÉ INGREDIENCE

Výtažek z květů levandule pomáhá osvěžit vlasy a vlasovou pokožku a zároveň podporuje zdravou kondici a lesk. Slunečnicový olej chrání barvu vlasů před vyblednutím, dodává jim lesk a chrání je před poškozením teplem. Výtažek z máty peprné zlepšuje strukturu a objem vlasů, zároveň stimuluje a ozdravuje vlasovou pokožku.
*Neobsahuje sulfátové povrchově aktivní látky (SLS, SLES, ALS, ALES).

AROMA

Máta peprná a vanilka.

RE NEU® CONDITIONER

Beztížný kondicionér usnadňuje rozčesávání, vlasy vyživuje, uhlazuje a zároveň vyrovnává jejich vlhkost.
POUŽITÍ

Po umytí RE NEU SHAMPOO® naneste kondicionér na vlasy. Uvolněte se, počkejte minutu a opláchněte.

VÝHODY

Vlasy osvěžuje, uhlazuje a vyživuje. Podporuje objem a lesk. Pomáhá chránit před vyblednutím a chrání před poškozením teplem Beztížná receptura, vhodná pro všechny typy vlasů a pokožky. Vyživuje a podporuje zdravou pokožku.

KLÍČOVÉ SLOŽKY

Rostlinný protein vlasy posiluje a zároveň jim dodává lesk. Slunečnicový olej chrání barvu vlasů před vyblednutím, dodává jim lesk a chrání je před poškozením teplem. Výtažek z máty peprné zlepšuje strukturu a objem vlasů, zároveň stimuluje a ozdravuje vlasovou pokožku.

AROMA

Máta peprná a vanilka.

1

NEUMA profesionálové mají k dispozici celý vzdělávací systém the ~ academy. S NEUMA přenesete svoje řemeslo o úroveň výš.